• Medewerkers
  • Medewerkers
  • Medewerkers
  • Medewerkers
  • Medewerkers
  • Medewerkers
  • Medewerkers

Medewerkers

Apon, Jessica

j.apon@pelita.nl

088 - 330 51 11

Projectleider Kennis & Kunde


ir. Boelsums, Mirjam

mc.boelsums@gmail.com

06 - 497 02 810

Freelance sociaal rapporteur


drs. Boenders, Alies

a.boenders@arq.org

06 - 109 11 787

Communicatieadviseur


drs. Boiten, Theo

t.boiten@pelita.nl

06 - 135 21 353

Medewerker wetsuitvoering, sociale dienstverlening buitendienst en lid ondernemingsraad


Coers, Monique

m.coers@pelita.nl

06 - 307 61 180

Senior Beleidsadviseur


drs. Dickens, Simon

06 - 573 46 020

s.dickens@pelita.nl

Freelance sociaal rapporteur


Hehalatu MSc, Stefanie

s.hehalatu@pelita.nl

06 - 309 94 306

Medewerker sociale dienstverlening buitendienst, regiocoördinator zuid


Hiert, Sylvia

s.hiert@pelita.nl

06 - 109 91 336

Medewerker sociale dienstverlening buitendienst, regiocoördinator Midden-Nederland


Hoestlandt, Stan

s.hoestlandt@pelita.nl

06 - 132 46 181

Medewerker sociale dienstverlening buitendienst regio west


Jelijs, Anne

a.jelijs@pelita.nl

088 - 330 51 52

Nienoord 13, kamer I-18

Directiesecretaresse


Joosten, Bonnie

b.joosten@pelita.nl

06 - 171 13 381

Manager dienstverlening


Koehl, Demi

d.koehl@pelita.nl

06  - 155 59 459 

  • Medewerker sociale dienstverlening binnendienst

Kromoidjojo, Martha

martha.kromopawiro@pelita.nl

088 - 330 5138

Medewerker sociale dienstverlening binnendienst


Papilaja, Iette

i.papilaja@pelita.nl

06 - 136 22 851

Medewerker sociale dienstverlening buitendienst


Roso, Ed

e.roso@pelita.nl

06-28 666 198

Medewerker sociale dienstverlening buitendienst en trainer Djalan Pienter


drs. Rozing, Dick

d.rozing@pelita.nl

06 - 164 25 515

Freelance rapporteur wetsuitvoering buitendienst


drs. Ruff, Anneke

a.ruff@pelita.nl

088 330 51 44

Medewerker wetsuitvoering en sociale dienstverlening binnen-/buitendienst


Schepel, Kees

K.Schepel@pelita.nl

06 - 135 21 570

Medewerker wetsuitvoering en sociale dienstverlening buitendienst zuid en trainer Djalan Pienter


Tuhuteru, Rocky

r.tuhuteru@pelita.nl

088 330 5152

Directeur


Van den Berg, Marlies

M.van.den.berg@pelita.nl

06 - 219 85 676

Regiocoördinator Noord-Holland


drs. van den Bos, Henk

h.van.den.bos@pelita.nl

088 - 330 5133

06 - 333 07 486

Manager Bedrijfsvoering


drs. van Dijk, Rene

r.van.dijk@pelita.nl

06 - 132 53 538

Medewerker wetsuitvoering buitendienst


drs. van Riel, Peter

p.van.riel@pelita.nl

06 135 23 093

Medewerker wetsuitvoering en sociale dienstverlening buitendienst midden


drs. Verhoeve, Josselien

j.verhoeve@pelita.nl

06 - 269 49 275

Medewerker sociale dienstverlening, coordinator regio Overijssel


drs. Veth, Jean-Emile

j.e.veth@pelita.nl

088 - 330 51 35

Beleidsadviseur, medewerker wetsuitvoering binnendienst